Aktuality


21.02.2018 | Orlickoústecká nemocnice dostala fetální monitor

Nemocnice v Ústí nad Orlicí má velkou podporu místních firem, obcí ale i jednotlivců. Díky nic se podařilo koupit fetální monitor pro porodnici. Ten bude pomáhat hlídat plod v těle matky a pomůže odhalit některé skryté vady. Více v reportážích níže.

TV Pardubický kraj
Zprávy z regionu OIKTVnews

08.02.2018 | NF předal fetální monitor a vyhlásil sbírku na stabilometrickou plošinu

Dnes proběhlo slavnostní předání nového fetálního monitoru pro sledování plodu v průběhu těhotenství a při porodu. Zároveň byl vyhlášen nový projekt na pořízení stabilometrické plošiny pro rehabilitaci. Více čtěte zde.

Porodnice získala nový přístroj, další bude na rehabilitaci

15.08.2016 | Sbírka Společně za úsměv byla ukončena

Obchodní družstvo KONZUM organizovalo již třetí ročník sbírky Společně za úsměv, jejímž cílem bylo podpořit projekty Nadačního fondu S námi je tu lépe! Formou dárcovských kuponů na ni do 30. června 2016 přispívali zákazníci na jednotlivých prodejnách KONZUM.

Pořízení Fetálního monitoru STAN na gynekologicko-porodnické oddělení podpořilo předložením kuponu na pokladně 755 lidí a 1 346 zákazníků zaujal projekt Jícnová echokardiografie pro pacienty s onemocněním srdce na kardiologické středisko. Celkem se tak podařila vybrat významná částka 63 030 Kč, která bude v celé výši využita na pořízení uvedené moderní přístrojové techniky v Orlickoústecké nemocnici.

Téměř dvě třetiny věnovali své finanční prostředky na jícnovou echokardiografii a jedna třetina podpořila projekt gynekologicko-porodnického oddělení. Je pro nás důležité, že jsme vybrali dobré projekty, které veřejnost zaujali. Sbírku nevnímáme pouze jako zdroj finančních prostředků, ale také je to pro nás cenná zpětná vazba obyvatel našeho regionu, kteří nám svou podporou dokázali, že jim naše snaha zkvalitnit úroveň standardně poskytované péče v nemocnici není lhostejná.

Za Orlickoústeckou nemocnici bychom rádi poděkovali všem zákazníkům, kteří přispěli prostřednictvím dárcovského kuponu a také obchodnímu družstvu KONZUM za organizaci sbírky a podporu našeho zdravotnického zařízení.

Letáky "Společně za úsměv 2016"

12.05.2016 | Veřejná sbírka

Veřejná sbírka Společně za úsměv startuje podporu projektů Orlickoústecké nemocnice. Více čtete v občasníku Náš Konzum.

27.04.2016 | Předávání šeků

17. března předala firma Rieter CZ s.r.o. ve svém hotelu Uno nadačnímu fondu šek na 100.000 Kč na projekt Fetálního monitoru STAN.

27. dubna proběhlo slavnostní předání šeku na 100.000 Kč jednateli firmy Pirell v České Třebové. Shlédněte fotografie z předávání šeku.

08.02.2016 | S námi je tu lépe!

... zaujal dokonce i Českou televizi, která o něm natočila první část celkem třináctidílného seriálu o dobročinnosti v Čechách, který můžete vídat na obrazovkách od začátku září letošního roku. O přesných vysílacích termínech budeme informovat.

20.01.2016 | Tisková zpráva: Plné rozlišení pro moderní vyšetření

tz_nadacni_fond.pdf« Zpět na předchozí stránku